Jak zarabiać?

Możliwości zarabiania z CloudShipping.pl są różne. Wszystko zależy od tego jaką masz umowę z kurierem i stawki jakie wynegocjowałeś. Oto kilka przykładów:

  • Jeżeli masz niskie ceny u swojego kuriera możesz zostać brokerem kurierskim i sprzedawać usługi w CloudShipping.pl. Wystarczy, że wykupisz abonament BROKER i skonfigurujesz cenniki dla kupujących oraz konto API kuriera i płatności on-line. Nawet jeśli nie masz jeszcze konta w żadnym systemie płatności w swoim panelu założysz konto w systemie Transferuj.pl lub Dotpay.pl w ciągu 1 minuty. Cały proces uruchomienia sprzedaży usług to zaledwie kilka minut i od razu możesz prezentować usługi dla klientów CloudShipping.pl
  • Jesteś brokerem, ale w Twoim systemie nie masz wszystkich kurierów - możesz rozwinąć swoją działalność i pozyskiwać klientów w naszym serwisie.

W zależności od Twojej kreatywności możliwości zarabiania czy oszczędzania z CloudShipping.pl są praktycznie nieograniczone. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy pytania skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszamy do rejestracji w CloudShipping.pl